Otulacze bambusowe – absolutny hit!

Przez długi czas w sprzedaży znajdowały się tylko pieluszki tekstylne wykonane z bawełny. Teraz oprócz nich do dyspozycji mamy również te bambusowe. Co warto wiedzieć na ich temat!

czytaj całość »
Wystrój pokoju dziecięcego

Urządzenie pokoju dziecięcego nie należy do czynności "dziecinnie prostej". Jest to skomplikowany proces, ponieważ musimy dostosować wnętrze pokoju do wieku dziecka, jego potrzeb, ale także stworzyć mu kreatywną przestrzeń, która da mu możliwość ciągłego rozwoju.

czytaj całość »
Dekoracja pokoju dla dziewczynki, jak poprawnie dobrać ozdoby do pokoju dziecięcego?

Każdy, kto choć raz remontował mieszkanie, czy tez zmieniał całkowicie jego wystrój, wie, że jednym z najistotniejszych elementów mających wpływ na jego wygląd, są odpowiednio dobrane dekoracje. Pozwalają one na podkreślenie kolorów panujących w danym wnętrzu oraz sprawiają, że otoczenie staje się przytulniejsze i milsze dla oka. W dzisiejszych czasach ozdoby do pokoju dziecka to nie tylko dodatki. Funkcję ozdoby pomieszczenia pełnią bowiem także meble, które producenci wykonują właśnie z myślą o ozdobie dziecięcego kącika.

czytaj całość »
Pokój dla noworodka

Pojawienie się w domu nowego członka rodziny wiąże się z dużymi emocjami – radością, wzruszeniem, ale nierzadko także ze sporym stresem. Rodzice, zwłaszcza przy pierwszym dziecku, mają pełno obaw i chcą zorganizować czas i przestrzeń wokół dziecka w taki sposób, aby otoczenie było przyjazne i bezpieczne, a aktywności proponowane dziecku rozwijały je wielokierunkowo.

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl