Wyprawka dla niemowlęcia

Wyprawka dla nowo narodzonego dziecka jest nie lada wyzwaniem dla przyszłych Rodziców. Niemowlę w pierwszym okresie swojego życia potrzebuje paru niezbędnych rzeczy, o których każdy Rodzic powinien pamiętać kompletując wyprawkę. Całą niezbędną wyprawkę dla Waszych pociech, znajdziecie w naszym butiku internetowym. Polecamy zaopatrzyć się w pościel i ochraniacz do łóżeczka, becikkocyk i dziecięcy ręczniczek.

Wyposażenie do pokoju dziecięcego

O czym należy pamiętać w wyposażeniu pokoju dziecięcego? Oczywiście, wiele zależy od tego, czy mamy do czynienia z niemowlakiem czy z większym dzieckiem. Wyposażenie pokoju musi być dostosowane do potrzeb dziecka zależnie od jego wieku. Na szczęście w baby d'Oro rodzice mogą znaleźć wyposażenie, które sprawdzi się zarówno dla najmniejszych, jak i dorastających dzieci. W ofercie posiadamy odpowiednie meble i akcesoria, które sprawdzą się w pokoju niemowlęcia i w przestrzeni przeznaczonej dla starszaka.

Worki na zabawki

Worki na zabawki pozwalają na utrzymanie porządku w pokoju dziecka. Dzięki nim jesteśmy w stanie uczyć Malucha, że po skończonej zabawie, zabawki należy uporządkować i włożyć do worka. Dziecko uczy się organizacji, a my możemy cieszyć się porządkiem. Pikowane worki na zabawki dzięki wygodnemu zamknięciu, ściąganemu na sznurek, świetnie sprawdzają się również jako podręczna torba podczas podróży.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl