baby d'Oro istnieje na polskim i europejskim rynku od 2015 roku. Jesteśmy producentem mebli odpowiadających najwyższym standardom jakości oraz normom bezpieczeństwa. Nasze meble produkowane są w nowoczesnej manofakutrze wykorzystującej wysoce zaawansowany technologicznie park maszyn. Do produkcji używamy wyłącznie surowców najwyższej jakości, które spełniają normy bezpieczeństwa PN-EN 1727:2021.
Materiały użyte w produkcji takie jak MDF, HDF,posiadają certyfikat bezpieczeństwa i spełniają normy higieniczne klasy E-1 (atest higieniczny) oraz normę bezpieczeństwa ISO 22196:2011- właściwości antybakteryjne.
Lakiery użyte w produkcji są bezpieczne dla dziecka. Posiadają świadectwa higieniczne Państwowego Zakładu Higieny. Odpowiadają wymaganiom normy europejskiej PN-EN 71-3:2013-07 dotyczącej zawartości substancji szkodliwych oraz pierwiastków toksycznych.
Nasze łóżeczka, jako najważniejszy mebel wyposażenia pokoju dziecięcego, spełniają rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa PN/EN 716-1:1999 oraz PN/EN 1130/1/2001.

Ogromną zaletą mebli produkowanych w nowoczesnej manufakturze jest to, że każde zamówienie realizowane jest indywidualnie, eliminując błędy występujące przy produkcji masowej. Każdy etap produkcji jest dokładnie nadzorowany od momentu wyselekcjonowania odpowiednich surowców po etap końcowego montażu mebla. Dzięki temu każdy mebel przechodzi dokładną kontolę i jest precyzyjnie zmontowany. Proces ten pozwala zagwanatować naszym klientom najwyższą jakość produktu. Ze względu na bezpieczeństwo mebli nie realizujemy transportów doładunkowych i paletowych. Meble dostarczamy w całości, indywidualnym transportem, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się meblami od momentu dostawy bez zbędnego samodzielnego montażu. Jest to niewątpliwe ogromna przewaga nad masowo produkowanymi meblami, wydawanymi w płaskich paczkach do samodzielnego montażu, w których bardzo często występują wady fabryczne, np. brak pojedynczych elementów niezbędnych do montażu. W dużych fabrykach dostarczenie brakującego elementu trwa tygodniami.

Wybierając meble dla swojego dziecka sprawdź z jakiego źródła pochodzą, jakie normy bezpieczeństwa spełniają oraz w jaki sposób są wykonane i lakierowane. Wybierając meble baby d'Oro masz pewność, że otrzymasz meble bezpieczne i wysokiej jakości.

Wszystkie linie meblowe marki baby d’Oro: linia Aspen, Monte Carlo White, St. Tropez i Cap Ferrat, są dostępne na zamówienie w terminie 26 dni roboczych. Meble dostarczamy jedynie transportem indywidualnym z uwagi na bezpieczeństwo mebli. Nie realizujemy transportów doładunkowych i paletowych. Koszt transportu wyceniany jest indywidualnie w oparciu o lokalizację dostawy, nie uwzględniając wielkości ładunku.

 

UWAGA

Przy zakupie za pośrednictwem sklepu internetowego system pokazuje wysyłkę o wartości 0 zł, w takim przypadku butik skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia ceny transportu. 

Sklep baby d’Oro nie uwzględnia możliwości odbioru osobistego mebli. Wysyłka mebli następuje najpóźniej 7 dni po upływie umówionego wcześniej terminu realizacji. 

 

Meble z każdej linii (łóżeczko niemowlęce, łóżko dziecięce, szafa, regalik, komoda, komoda z przewijakiem, półeczka, skrzynia, szafka nocna, biurko, stolik, toaletka) dostarczane są w całości (nie wymagają skręcania).

Uprzejmie prosimy o sprawdzenie stanu mebli po rozpakowaniu w obecności kierowcy i ewentualne spisanie protokołu uszkodzeń, co będzie podstawą reklamacji.

 

Transport na terenie Warszawy

Koszt usługi wyliczany jest indywidualnie. Nie pobieramy dodatkowej opłaty za  wniesienie mebla na miejsce docelowe (bez względu na piętro czy brak windy), rozpakowanie oraz skręcenie mebli. Płatności za transport należy dokonać na konto firmy baby d’Oro lub w butiku przy ul. Długiej 8/14.

 

Transport zagraniczny

Transport zagraniczny wyceniany jest każdorazowo indywidualnie w oparciu o lokalizację dostawy i wielkość ładunku.

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl