Wszystkie linie meblowe marki baby d’Oro: linia Aspen, Monte Carlo White, Monte Carlo Grey, St. Tropez i Cap Ferrat, są dostępne na zamówienie w terminie 26 dni roboczych. Meble dostarczamy jedynie transportem indywidualnym z uwagi na bezpieczeństwo mebli. Nie realizujemy transportów doładunkowych i paletowych. Koszt transportu wyceniany jest indywidualnie w oparciu o lokalizację dostawy, nie uwzględniając wielkości ładunku.

 

UWAGA

Przy zakupie za pośrednictwem sklepu internetowego system pokazuje wysyłkę o wartości 0 zł, w takim przypadku butik skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia ceny transportu. 

Sklep baby d’Oro nie uwzględnia możliwości odbioru osobistego mebli. Wysyłka mebli następuje najpóźniej 7 dni po upływie umówionego wcześniej terminu realizacji. 

 

Meble z każdej linii (łóżeczko niemowlęce, łóżko dziecięce, szafa, regalik, komoda, komoda z przewijakiem, półeczka, skrzynia, szafka nocna, biurko, stolik, toaletka) dostarczane są w całości (nie wymagają skręcania).

Uprzejmie prosimy o sprawdzenie stanu mebli po rozpakowaniu w obecności kierowcy i ewentualne spisanie protokołu uszkodzeń, co będzie podstawą reklamacji.

 

Transport na terenie Warszawy

Koszt usługi na terenie Warszawy wynosi 300 zł. Nie pobieramy dodatkowej opłaty za  wniesienie mebla na miejsce docelowe (bez względu na piętro czy brak windy), rozpakowanie oraz skręcenie mebli. Płatności za transport należy dokonać na konto firmy baby d’Oro lub w butiku przy ul. Długiej 8/14.

 

Transport zagraniczny

Transport zagraniczny wyceniany jest każdorazowo indywidualnie w oparciu o lokalizację dostawy i wielkość ładunku.

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl