Wymarzone prezenty dla dzieci od urodzenia

Może się wydawać, że dzieci od narodzin do pierwszego roku życia nie mają dużych wymagań co do zabawek, jakimi się bawią. Otóż, przekonanie to jest błędne, gdyż to właśnie w tym okresie następuje najwięcej zmian i Maluch zdobywa wiele nowych umiejętności. Dlatego tak ważne jest, wskazanie co warto kupić dziecku w tym wieku, aby było to pożyteczne i spełniało jego oczekiwania.

Akcesoria idealne dla Maluszków 

Zabawka, która jest niezbędna dla dziecka między czwartym a dwunastym miesiącem życia to gryzak. Subtelny masaż bolesnych dziąseł zapewni gryzaczek z motywem uszu króliczka, który wykonany jest z delikatnego pudrowo-białego weluru wiązanego na drewnianym kółeczku. W pełni bezpieczny gryzak jest również idealny do nauki chwytania. Dla chłopców zaś polecamy gryzak welurowy w wersji niebieskiej. Gryzaczek ulży Maluszkom w ciężkim okresie ząbkowania i pozwoli na naukę prawidłowego łapania przedmiotów. Lite drewno jest w pełni bezpieczne dla każdego niemowlaka.

Wszechstronny rozwój dzięki zabawkom

Mimo tego, że na początku wszystko dla dziecka jest nowe, to nie znaczy wcale, że zabawki muszą być jedynie mało skomplikowane i nudne. Istnieją akcesoria, które ćwiczą wiele zmysłów poprzez zastosowanie w zabawkach różnych tekstur materiału i kształtu. Stojak edukacyjny Baby Gym - szary to wspaniała zabawka edukacyjna, która wpływa na zmysł wzroku Maluszka i uczy go kształtów. Szeroki stelaż stojaka pozwala mu na swobodne ruchy, gdyż leżenie pod nim stanie się dla pociechy wspaniałą formą spędzania aktywnego czasu! Rodzice w tym czasie będą mogli odpocząć i napić się gorącej kawy.

Dziecko uczy się poprzez zabawę, potrzebuje zatem odpowiednich zabawek w każdym momencie swojego życia. Pierwszy rok jest niesamowicie ważnym okresem, w którym edukacyjne akcesoria pomagają Maluszkom rozwijać ich pierwsze umiejętności.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl