Wspaniała zabawa dla niemowlaka

Świeżo upieczeni rodzice często zastanawiają się, w jaki sposób mogą ciekawie spędzić czas z nowo narodzonym dzieckiem. Bardzo ważne jest, aby zapewnić odpowiednią ilość aktywności w ciągu dnia nawet najmniejszym pociechom. Co prawda, nie jest to zadanie tak łatwe, jak w przypadku biegającego po domu smyka, ale nie niemożliwe! Z odpowiednimi akcesoriami zabawa z niemowlakiem może okazać się wspaniałym, wspólnie spędzonym czasem!

Rozwój poprzez zabawę

Noworodki zaraz po urodzeniu potrafią krótko wodzić oczami za przedmiotami, a kiedy stają się większe skupiają wzrok na zabawkach przez coraz dłuższy czas, dlatego świetnym rozwiązaniem jest stojak edukacyjny Baby Gym dla niemowląt. Produkt ten został wykonany z naturalnego, białego drewna. Dzięki szarym zawieszkom z motywem piesków oraz welurowej, białej chmurce dziecko może stymulować rozwój ruchowo-poznawczy. Zawieszki zostały pięknie ozdobione subtelnymi kuleczkami, dodatkowo mogą one również pełnić rolę gryzaka. Leżenie pod stojakiem staje się więc dla niemowlaka wspaniałą formą rozrywki, a zabawne kształty zawieszone na stojaku głównym centrum zainteresowania.

Kojące zabawki

Wśród zabawek, które uspokoją każdego Maluszka królują z pewnością pluszaki. Jeszcze lepiej, kiedy mali przyjaciele potrafią załagodzić ból towarzyszący między innymi ząbkowaniu. Dlatego gryzak z muślinową pieluszką w połyskujące złote kropeczki pokocha każde ząbkujące dziecko. W pełni bezpieczny dla niemowląt gryzak posiada miękką, muślinową pieluszkę, dzięki czemu jest tak praktyczny, gdyż można go łatwo rozwiązać i zdjąć do prania. A co pomoże na nocne lęki i złe sny? Oczywiście króliczek Dodi, przyjemny biały pluszak do spania wykonany jest z wysokiej jakości bawełnianego weluru. Dzięki swojej formie jest idealny do nauki chwytania. Wyjątkowy pluszak zapewni dziecku poczucie bezpieczeństwa i bliskości.

Chociaż może wydawać się, że zapewnienie rozrywki niemowlakom, nie jest tak łatwe, jak starszym dzieciom, to z odpowiednimi akcesoriami stanie się to o wiele prostsze. Dodatkowo niektóre zabawki, oprócz funkcji edukacyjnej, potrafią ukoić ból ząbkowania czy zaspokoić potrzebę bliskości dziecka, a także pobudzić jego bodźce zmysłowe.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl