Spokojny sen dziecka

Spokojny sen dziecka zależy przede wszystkim od bliskości rodziców i poczucia bezpieczeństwa. Pewne akcesoria do snu mogą pomóc zarówno rodzicom w budowaniu więzi z Maluszkiem, jak i sprawić, że nasza pociecha będzie spokojnie przesypiała noce.

Miękki kocyk na dobry sen

Dzieci uwielbiają miłe dla skóry materiały, dzięki temu, że mogą się do nich przytulić, śpią o wiele spokojniej. Beżowy kocyk Caramel Chic wykonany z najwyższej jakości subtelnego weluru, połyskujący w złote kropeczki to idealne rozwiązanie, aby Maluszek poczuł się bezpieczny. Gadżet występuje w dwóch wersjach, warto zakupić również kocyk dwustronny, uszyty z najwyższej jakości przewiewnego muślinu ozdobiony złotą wypustką. Dzięki oddychającemu materiałowi jest on w pełni bezpieczny podczas snu dziecka.

Wygodne łóżko

Wygodne posłanie to podstawa dla spokojnego i zdrowego snu. Dlatego zarówno łóżko dziecięce, jak i materac powinny być dobrze dobrane. Istotne jest, aby łóżko spełniało wszelkie normy bezpieczeństwa. Łóżko dziecięce Cap Ferrat wykonane zostało z wyselekcjonowanej płyty MDF. Odpowiednio wyprofilowane łóżko oraz materac, które zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza oraz prawidłową pozycję to gwarancja spokojnego snu Maluszka.

Akcesoria budujące więź

Maluszki po narodzinach potrzebują szczególnej bliskości rodziców. Kokon niemowlęcy Caramel Chic sprawi, że dziecko poczuje się wyjątkowo bezpiecznie a rodzice będą go mieć zawsze przy sobie. Kokon można przenosić z dowolnego miejsca. Niemowlę może spać w nim w łóżku rodziców bądź na kanapie, można go również wykorzystać w podróży. Gadżet wykonany został z najwyższej jakości materiałów, przyjaznych dla skóry dziecka. Idealnie pasuje do każdego rodzaju łóżeczka dziecięcego, będąc wspaniałym pomysłem na budowanie więzi między dzieckiem a rodzicem.
Na spokojny sen dziecka wpływa wiele czynników. Dzieci śpią spokojniej, kiedy czują obecność rodziców, otulają je miękkie materiały i leżą na wygodnych posłaniach. Dlatego tak ważne jest to, aby dbać o zdrowy i spokojny sen Maluszka.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl