Rożki dla niemowląt

Pierwsze miesiące życia dziecka to wyjątkowy czas dla Rodziców. To moment, który ma ogromny wpływ na dalszy rozwój Maleństwa, więc szczególnie należy zadbać o jego poczucie bezpieczeństwa i komfort. W trosce o początkowy etap życia Maluszka, marka baby d’Oro oferuje beciki niemowlęce, które stanowią niezbędny element wyprawki.

Becik - rożek niemowlęcy

Beciki typu rożki niemowlęcy stanowią imitację przestrzeni, w której Maleństwo spędziło ostatnie dziewięć miesięcy, pod sercem Mamy. Niewielka, ciasna przestrzeń otula ciepłem i daje mu poczucie troski i bezpieczeństwa.

Rożki niemowlęce baby d’Oro, z kolekcji Royal Baby, zostały wykonane z najwyższej jakości dzianiny bawełnianej połączonej z delikatną satyną. Beciki ozdobione są satynową kokardą, która pozwala na wiązanie becika, a jednocześnie stanowi element dekoracyjny.

Trzeba pamiętać, że Niemowlę będzie dotykało becika nieokrytymi częściami ciała, jak buzia czy rączki, dlatego warto zwrócić uwagę na materiały, które powinny posiadać niezbędne certyfikaty jakości. Beciki baby d’Oro zostały wykonane z atestowanych tkanin, dzięki czemu możesz mieć pewność, że dajesz swojemu dziecku to, co najlepsze.

Kiedy Malec już podrośnie, a rożek nie będzie już spełniał swojej funkcji ze względu na zbyt małe rozmiary, zawsze może on pełnić funkcję kocyka w łóżeczku lub w wózku podczas spaceru.

To niezwykle wygodny przedmiot podczas pierwszych miesięcy życia Maluszka. Rożki niemowlęce zyskały serca większości Rodziców, a grono zwolenników stale rośnie.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl