Przytulanki – więcej niż zabawki

Nikt nie zaprzeczy stwierdzeniu, że dzieci uwielbiają się przytulać. Najczęściej wybierają do tego ulubioną maskotkę, kocyk, poduszeczkę, a nawet pieluszkę. Wszystko zależy od tego, co Maluszkowi akurat się spodoba. Jednak każdy Rodzic powinien wiedzieć, że przytulanka to nie tylko kolejna zabawka. Przyjazny pluszak może być świetną maskotką do zabawy, ale odgrywa również inne ważne role w życiu dziecka. Przytulanki są często pierwszymi przyjaciółmi naszych Pociech i idealnymi towarzyszami podczas snu. Przedstawiamy Wam ogromny wybór miękkich zabawek, które z pewnością pomogą Maluszkowi poznawać świat.

Co daje dziecku pierwsza przytulanka?

Przytulanka jest bardzo ważna w rozwoju naszego Maleństwa. Warto wiedzieć, że zwykła, pluszowa maskotka może zapewnić Maluszkowi poczucie bezpieczeństwa, zwłaszcza podczas nieobecności Rodziców. Dziecko łatwiej radzi sobie ze swoimi emocjami w momencie, gdy zostaje oddzielone od Mamy lub Taty. Właśnie wtedy przytulanka okazuje się być najbardziej przydatna, ponieważ pociesza i wspiera dziecko. Nie ma bowiem lepszego lekarstwa niż ulubiony miś. Dodatkowo ukochana zabawka może wiele nauczyć naszą Pociechę. Dbając o przytulankę, dziecko uczy się samodzielności, troski o drugą osobę, a także wyrażania swoich uczuć. Ciekawym rozwiązaniem są przytulanki, przypominające popularne zwierzątka. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na króliczka, słonika, misia, pingwinka, czy też kaczkę, Wasz Maluszek na pewno będzie zachwycony. Proponujemy Wam ręcznie uszyte zabawki w przyjaznych dziecku barwach. Maskotki posiadają szeroką gamę kolorystyczną, więc z pewnością uda się Wam dopasować przytulankę do gustu dziecka. Zachęcamy również do obejrzenia przytulanek dedykowanych Noworodkom, Dzięki swoim długim uszom, okrągłej główce i płaskiemu tułowiowi, Króliczek DoDi jest idealną maskotką do tulenia i nauki chwytania.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Decydując się na zakup pierwszej przytulanki, powinniśmy wziąć także pod uwagę materiał, z jakiego została wykonana zabawka. Bezpieczeństwo naszego Maluszka jest przecież najważniejsze. Szczególnie zachęcamy do wyboru maskotek uszytych ręcznie z najwyższej jakości bawełny i weluru. Tkaniny posiadające certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex® Standard 100 gwarantują, że produkty są w pełni bezpieczne dla zdrowia dziecka.
Wybór pierwszej przytulanki nie jest łatwy. Należy pamiętać, że maskotka staje się przyjacielem naszego Maluszka i towarzyszy mu przez pierwszy okres jego życia. Dziecko chętnie sięga po nią podczas zabawy, ale służy mu również do szybkiego zasypiania. Chcąc połączyć estetykę z funkcjonalnością, warto zapoznać się z polecanymi przez nas produktami. Urocze zabawki są wykonane z bezpiecznych oraz najwyższej jakości materiałów.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl