Nowy rok szkolny z baby d'Oro!

Wrzesień to miesiąc, który rozpoczyna nowy rok szkolny. Dla wielu dzieci jest to stresujący okres, w którym muszą się przystosować do nowego otoczenia i nauki. Szczególnie pierwsze tygodnie są emocjonujące dla pierwszoklasisty. Początek roku szkolnego to ekscytujący czas zarówno dla uczniów, jak i rodziców.

Pokój do nauki

Wyprawka do szkoły na pewno już skompletowana, książki i zeszyty kupione, jednak do prawidłowego rozwoju dziecka i nauki sama pomoce naukowe nie wystarczą. Do nauki bardzo potrzebna jest cicha przestrzeń, gdzie dziecko będzie mogło się skupić na pracach domowych. Zadbajmy o dobrze wyposażony pokój, w którym nasza pociecha będzie mogła odrabiać lekcje. W pokoju dziecka musi być miejsce z blatem roboczym, przy którym nasze pociechy będą mogły tworzyć projekty i odrabiać zadane prace domowe. W przyswajaniu wiedzy również niezbędna jest regeneracja organizmu, dlatego wygodne łóżko jest konieczne. 

Biurka w kolorze bieli i szarości 

W naszej ofercie posiadamy biurka, które idealnie sprawdzą się podczas roku szkolnego. Wszyscy wiemy, że dzieci szybko dorastają i będą potrzebować przestrzeni na coraz to więcej książek i pomocy naukowych, dlatego warto zakupić mebel który posłuży na lata. 

Naszą propozycją jest biurko dziecięce od baby d’Oro wykonane z płyty MDF, która po wielu latach nie będzie skrzypieć, jak w przypadku wypracowanego drewna. Stabilny duży blat pozwoli na organizację pracy, a szuflady pomieszczą wszystkie potrzebne przybory i pomoce naukowe. Biurko jest bardzo stylowe, a co najważniejsze wpasuje się do każdego wystroju pokoju. Oferujemy modele w białych kolorach, a specjalnie dla wymagających chłopców mamy szare biurka.

Większość dostępnych modeli biurek jest z nadstawką, która może posłużyć za półkę na wszystkie książki. 

Odrabianie lekcji przy stabilnym i funkcyjnym biurku na pewno przyniesie rezultaty w pozytywnych ocenach zdobytych w szkole. 

Relaks, wypoczynek i sen 

Na efektywną naukę jedni potrzebują więcej czasu, inni mniej. Istotny jest odpoczynek, a najlepszą formą odpoczynku jest dobrze przespana noc. Wyspane, wypoczęte i zrelaksowane dziecko pracuje efektywniej i szybciej chłonie nową wiedzę.

Do pokoju dziecka wstawmy zatem dobrze dopasowane łóżko z wygodnym materacem. W naszej ofercie posiadamy łóżka dla dzieci z różnymi motywami zagłówków. Tapicerowane zagłówki sprawiają wrażenie bardziej przytulnego mebla, a zarazem stanowią element dekoracyjny.

Wszystkie nasze łóżka są w standardowych wymiarach i posłużą na długie lata.

Urządzając pokój juniora najważniejszymi meblami są właśnie łóżko i biurko, to zawsze na nich skupia się cała uwaga aranżacji wnętrza. Nie zapominajmy, że tymi zakupami inwestujemy w efektywną edukację naszej pociechy.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl