Niezbędnik niemowlaka, czyli co musi się znaleźć w wyprawce

Czekając na nasze upragnione dziecko z radością kompletujemy wyprawkę. Powinny się w niej znaleźć pewne niezbędne artykuły, które ułatwią pielęgnację Maluszka w pierwszych chwilach jego życia. W baby d’Oro znajdziecie wszystko to, czego Wy jako młodzi rodzice i Wasze dziecko będziecie potrzebować, kiedy nareszcie się poznacie.

Artykuły pielęgnacyjne

W pierwszym okresie życia dziecka bardzo ważne są artykuły pielęgnacyjne. W naszym butiku znajdują się przewijaki z wysokiej jakości tkaniny, na które możemy nałożyć praktyczną nakładkę z kolekcji Misty Jersey i tym samym utrzymać czystość podczas przewijania Maluszka. Dobrym pomysłem do wzbogacenia wyprawki są maty do przewijania, które będą niezastąpione podczas podróży, co bardzo ułatwi zadanie świeżo upieczonym rodzicom. W wyprawce naszym ,,must have” jest również organizer. Organizer pikowany z pewnością sprawdzi się do przechowywania pampersów oraz nawilżanych chusteczek. Dzięki temu, że będziemy przechowywać artykuły pielęgnacyjne w jednym miejscu w znacznym stopniu ułatwi nam to utrzymanie higieny. Bardzo istotne jest również zachowanie odpowiedniej postawy podczas karmienia, gdyż komfort mamy oraz Maluszka jest niezbędny. Dzięki naszym poduszkom do karmienia z kolekcji Cheverny w stabilny oraz bezpieczny sposób ustawimy Maluszka, tak, aby w pełni mógł cieszyć się wspólnymi chwilami z mamą.

Miękkie okrycia

Jednym z warunków zdrowego i spokojnego snu dziecka jest odpowiednie okrycie go podczas snu. Niezbędne w naszej kompletowanej wyprawce będą dziecięce kocyki. Miękkim kocykiem będziemy mogli okryć śpiące niemowlę zarówno w łóżeczku, jak i w wózku dziecięcym podczas spaceru. Bardzo popularną, a zarazem jedną z najbezpieczniejszych form okrycia dziecka są śpiworki. Proponujemy również wyjątkowo praktyczne, wykonane z najwyższej jakości tkanin śpiworki niemowlęce, które świetnie sprawdzą się, gdy Maluszek pojawi się na świecie. Nasze śpiworki świetnie utrzymują ciepło, dzięki czemu noworodek nie zmarznie w nocy i będzie czuł się bezpiecznie, prawie tak jak w brzuszku u mamy. Do wyboru mamy również beciki niemowlęce z kolekcji Moon Love, wykonane z delikatnego, mięciutkiego weluru, połyskujące uroczymi srebrnymi kropeczkami. Welurowe rożki dadzą Maleństwu najwyższy komfort odpoczynku. By całość wyprawki była spójna, do kompletu polecamy wyjątkowy ręcznik Moon Love, który będzie wspaniałym okryciem niemowlaka po kąpieli. Niezależnie od tego na jakie okrycia się zdecydujemy powinniśmy pamiętać o stosownym do temperatury pomieszczenia ubiorze dziecka, by zapobiec przegrzaniu lub wychłodzeniu. Przed nocnym odpoczynkiem zaleca się również dobrze wietrzyć pomieszczenie i utrzymywać temperaturę w pokoju około 20 stopni Celsjusza. Na spokojny sen ma wpływ wiele czynników, a my jako rodzice powinniśmy się starać zapewnić jak najlepsze artykuły zapewniające zdrowy i spokojny sen dziecka.

Kompletując wyprawkę należy pamiętać o paru niezbędnych akcesoriach, które muszą się w niej znaleźć. Niemowlęta potrzebują wyjątkowej pielęgnacji ze względu na ich delikatną skórę oraz bezpiecznych i ciepłych okryć do snu. W baby d’Oro znajdziecie wszystkie produkty, które pomogą Wam skompletować praktyczną wyprawkę dla Waszej pociechy.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl