Niezbędne wsparcie dla Mamy – poduszka do karmienia

Bezpieczeństwo i komfort

Poduszka do karmienia "rogal" jest wyposażona w atestowane kuleczki poliestrowe FillBall, które zapewniają optymalne i bezpieczne wsparcie dla Maluszka. Dzięki ergonomicznemu kształtowi, poduszka umożliwia stabilne i komfortowe ułożenie dziecka, co jest szczególnie istotne podczas karmienia. To bezpieczeństwo jest kluczowe nie tylko dla komfortu maluszka, ale także dla spokoju ducha mamy.

Elegancki design i wysoka jakość wykonania

Poduszki do karmienia Baby d'Oro są nie tylko praktyczne, ale również wykonane z najwyższą starannością o detale. Poszewka wykonana z wysokiej jakości veluru , posiada certyfikat Oeko-Tex® Standard 100, co gwarantuje bezpieczeństwo skóry maluszka. Delikatne kolor i subtelny haft dodają elegancji, czyniąc poduszkę pięknym dodatkiem do każdego wnętrza.

Wielofunkcyjność w codziennym użyciu

Poduszka "rogal" od Baby d'Oro to nie tylko pomoc w karmieniu. Jest to również idealne wsparcie dla dziecka uczącego się leżeć na brzuszku czy siadać. Możliwość wsparcia maluszka w tych ważnych etapach rozwoju jest kolejnym argumentem przemawiającym za jej uniwersalnością. Poduszka może być również doskonałym miejscem do spania dla niemowlęcia. Należy jedynie odpowiednio uformować rogalik i umieścić w nim dziecko. Dzięki temu Maluszek będzie bezpiecznie spał na boku, wsparty miękką poduszką, co zapobiegnie przewracaniu się.

Jasne barwy i delikatne materiały

Kolorystyka poduszek do karmienia, utrzymana w jasnych i pastelowych barwach, sprzyja stworzeniu spokojnej i harmonijnej atmosfery. Delikatne materiały, z których wykonane są poszewki, są przyjazne dla delikatnej skóry maluszka i łatwe w czyszczeniu, co jest niezwykle ważne w codziennym użytkowaniu.

Poduszka do karmienia typu "rogal" od Baby d'Oro to niezbędny element wyprawki każdej nowoczesnej mamy. Łącząc funkcjonalność, bezpieczeństwo, elegancję, a także uniwersalność, stanowi idealne wsparcie w pierwszych, często bardzo wymagających, miesiącach życia maluszka. Inwestując w taką poduszkę, mamy zyskują nie tylko komfort, ale również pewność, że wspierają rozwój swojego dziecka w najlepszy możliwy sposób.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl