Niebanalny i kreatywny pokój dla chłopca

Podczas urządzania pokoju dla chłopca powinniśmy brać pod uwagę jego zainteresowania. W zależności od tego, czy dziecko uwielbia kosmos, zwierzątka czy też marzy o życiu podróżnika, pokój dla chłopca warto urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami. Pokoik będzie dla niego oazą i ulubionym miejscem do zabawy.

Afryka w pokoju chłopca

Chłopcy uwielbiają dzikie zwierzęta, dlatego, aksamitny, błękitny słoń będzie idealnym przyjacielem Maluszka i jednocześnie przepiękną dekoracją dziecięcego pokoiku. Słoń z trąbą do góry w rozmiarze XXL będzie wspaniałym akcentem w aranżacji pokoju dziecięcego. Z pewnością przypadnie do gustu małym miłośnikom wielkich zwierząt. Na ścianie w pokoju warto powiesić przepiękną akwarelę ze słonikiem i balonikami, która dodatkowo wprowadzi w klimat dzikiej Afryki. Do kolekcji warto dołączyć żyrafę, bądź uroczego, uśmiechniętego hipopotama.

Miłośnik kosmosu

Wielu chłopców uwielbia opowieści o kosmosie. Obrazek Silver Bright z księżycem i gwiazdką z pewnością przeniesie ich w świat kosmicznych opowieści. Rewelacyjny, biały obrazek tkaninowy w srebrne kropeczki z cudownym trójwymiarowym księżycem i uroczą gwiazdką świetnie prezentuje się zawieszony na ścianie np. nad biurkiem, bądź łóżkiem dziecięcym. 

Wielki Fan motoryzacji

Chłopcy, którzy uwielbiają wszelkie środki transportu, z pewnością będą zachwyceni, gdy na ich ścianie pojawi się tematyczna akwarela z chłopcem w aucie, utrzymana w pastelowej kolorystyce, pięknie współgrająca z resztą dekoracji pokoju dziecięcego. To gadżet idealny dla każdego miłośnika aut wyścigowych!

Urządzając pokój dla chłopca, warto sugerować się przede wszystkim jego pasjami - tak, aby pokój rozwijał jego wyobraźnie, a on sam czuł się w nim komfortowo. Każdy chłopiec który będzie miał swój pokój marzeń z pewnością będzie chciał w nim spędzać każdą chwilę na zabawę.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl