Meble dla samodzielnych Maluchów

Przychodzi czas, w którym Maluchy stają się samodzielne i pragną same poznawać świat. Rodzice, aby im to ułatwić potrzebują paru ważnych akcesoriów, dzięki którym to zadanie stanie się o wiele łatwiejsze.

Produkty, które ułatwiają naukę

Ważne jest, aby z biegiem czasu zmodyfikować kącik dla dziecka w osobistą sferę młodego odkrywcy. Potrzebnych jest do tego parę niezbędnych produktów ułatwiających poznawanie świata. Wyjątkowe biurko Aspen z nadstawką to wspaniałe rozwiązanie dla dorastającego smyka, który potrzebuje swojej przestrzeni, gdzie będzie mógł tworzyć piękne rysunki czy czytać książeczki. Solidne biurko w białym kolorze wygląda wyjątkowo ekskluzywnie. Trzy pojemne szuflady, oraz praktyczna nadstawka pomagają zorganizować miejsce do nauki oraz rozrywki. Nadstawka może być wykorzystana jako półka, na której postawiona zostanie lampka z kolekcji La Petit Frenchy Pink, a dla chłopca polecamy kolor Blue. Lampka przyjemnie oświetli pokój, a zuch będzie mógł uczyć się w odpowiednim świetle, nie psując sobie wzroku.

Meble dla starszaka

Kiedy Maluch dorasta przychodzi moment, w którym łóżeczko dziecięce ze szczebelkami zastępujemy większym posłaniem. Wówczas idealnie sprawdzi się łóżko Cap Ferrat, które dzięki swojemu klasycznemu wykonaniu pięknie wypełni każde wnętrze, a dodatkowo dziecko będzie mogło do niego samodzielnie wchodzić, co wpłynie na jego poczucie samodzielności. Każdy starszak poczuje się doceniony i szczęśliwy dzięki swojemu własnemu kącikowi do spania, który również może stać się dla niego miejscem do zabawy. Obok łóżka postawmy szafkę nocną z tej samej kolekcji z charakterystycznymi, dekoracyjnymi pilastrami. Na szafce dzielny Maluch będzie mógł położyć swoją ulubioną książkę, czy uroczego króliczka dekoracyjnego Cheverny, po którego zawsze bez problemu sięgnie.

Bardzo ważne jest, aby wychwycić moment, w którym dziecko potrzebuje swojej zorganizowanej przestrzeni, aby móc prawidłowo się rozwijać. Bez wątpienia w tym ważnym dla niego okresie, pomocne stają się meble i akcesoria, które w znacznym stopniu ułatwiają samodzielną naukę.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl