Jak zapewnić komfort Starszakowi?

Urządzając pokój niemowlęcia, Młodzi Rodzice myślą przede wszystkim o zapewnieniu mu bezpieczeństwa, wygodnego snu i miejsca do pielęgnacji. Oświetlenie w pokoju niemowlęcia ma sprzyjać nocnemu przewijaniu i uspokajać noworodka, który potrzebuje dużo odpoczynku. Z czasem, gdy niemowlę stanie się ,,Starszakiem”, zaczyna potrzebować przestrzeni do nauki i zabawy. Pokój powinien zostać dostosowany do rosnących potrzeb naszego dziecka. Butik baby d’Oro posiada w swoim asortymencie meble i akcesoria, które ułatwią to zadanie.

Przede wszystkim wygoda

Dziecko z czasem nabiera nowych umiejętności, uczy się siadać oraz chodzić, więc zadaniem Rodziców staje się zapewnienie mu ku temu komfortowych warunków. W naszym asortymencie znajdziecie foteliki i krzesełka mini, które podbiją serca każdego dorastającego Malucha! Wysokiej jakości krzesełka francuskie w pastelowych kolorach nadadzą paryskiego szyku i elegancji całemu wnętrzu, a aksamitne foteliki to spełnienie marzeń każdego Małego Księcia czy Księżniczki. Niezwykle wygodny mini fotelik przyda się do odpoczynku bądź oglądania kolorowych stron pierwszych książeczek. Komfort przy kolorowaniu i zabawie zapewni także stolik dziecięcy z eleganckimi, wyprofilowanymi nogami. Na chwilowy relaks Starszak może pozwolić sobie również na naszych bankietkach. Nasz butik oferuje wyjątkowe aksamitne oraz bawełniane dywany, które świetnie sprawdzą się jako maty do zabawy i zapewnią każdemu ruchliwemu dziecku ,,miękkie lądowanie”. Dywany występują w różnych wariantach kolorystycznych, a także wzorach, więc świetnie dopasują się do każdego wnętrza. W pokoju dziecka świetnie sprawdzą się pufy z pikowaniem, które mogą posłużyć również jako gadżet do zabawy i nauki.

Biorąc pod uwagę to, że z upływem czasu potrzeby naszego dziecka będą się stopniowo zwiększać, warto pomyśleć o meblach, które zapewnią mu prawidłową pozycję podczas siadania oraz możliwość odpoczynku w ciągu dnia. Nasze meble w klasycznym stylu dopasują się do każdego wnętrza, a dla rosnącego Malucha będą idealną podstawą do urządzenia jego wymarzonego pokoju.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl