Harmonia w pokoju Maluszka

Pokoje dziecięce dla każdego rodzica są aranżacyjnym wyzwaniem. Wielu z nich zastanawia się jak urządzić perfekcyjny pokój Malucha, tak, aby mógł on w nim w spokoju zdobywać nowe umiejętności, bawić się i odpoczywać. Co powinno się w nim znaleźć, aby dziecko czuło się komfortowo?

Kreatywna zabawa

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę urządzając pokój dziecięcy?  Należy przede wszystkim kierować się potrzebami dziecka oraz tym, w jakim wieku aktualnie się znajduje. Pokój powinien spełniać jego oczekiwania i być miejscem w którym dziecko będzie czuło się swobodnie i bezpiecznie. Bardzo istotne jest również stworzenie kreatywnej przestrzeni, dlatego warto zakupić zabawki, które oprócz estetycznego wyglądu umilają wspólny czas z dzieckiem. Ciekawą propozycją jest m.in. huśtawka dziecięca Little Swing. Z całą pewnością to rewelacyjne rozwiązanie na wspólną rozrywkę z Maluszkiem. Satynowe falbanki oraz eleganckie duże kule ozdabiające huśtawkę prezentują się wyjątkowo ekskluzywnie. Huśtawka powieszona w pokoju dziecięcym stanie się stylowym dopełnieniem aranżacji, sprawiając Maluszkowi wielką frajdę.

Wygoda i funkcjonalność

Dla zachowania harmonii w pokoju dziecięcym warto pamiętać o każdej strefie, jaka powinna znaleźć się w tej przestrzeni. Oprócz strefy zabaw, bardzo istotna jest więc strefa wypoczynku. Zapewnią ją odpowiednio dobrane akcesoria i meble dziecięce. Które z nich sprawią, że dziecko będzie mogło odpocząć i wyciszyć się w swoich czterech ścianach?  Fotelik mini Beverly to miejsce, w którym Maluch może się zrelaksować po całym dniu zabawy. To również świetne miejsce, aby ćwiczyć umiejętność czytania swoich ulubionych książeczek, bądź ucięcia sobie krótkiej drzemki pod kocykiem z kolekcji Silver Bright. Srebrny haft przedstawiający konika na biegunach wykonano z delikatnej tkaniny o pięknej fakturze w miniaturowe romby.

Zachowanie harmonii w pokoju dziecięcym jest bardzo istotne. Muszą znaleźć się w nim zarówno zabawki, których rolą jest dostarczenie kreatywnej rozrywki dziecku, jak i miejsca, w którym Maluchy mogą spokojnie odreagować po długim dniu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl