Drewniany napis z imieniem dziecka – oryginalna dekoracja do pokoju!

Pokój dziecięcy można udekorować na mnóstwo sposobów. Jednym z ostatnich hitów, jeśli chodzi o ozdoby, są literki tworzące imię dziecka. Teraz można kupić je również w stylowej wersji z naturalnego drewna!

Obrazy na ścianach, plakaty, naklejki to tylko parę propozycji, jeśli chodzi o dekoracje do pokoju dziecięcego. Ostatnio oprócz nich zaczęły być popularne literki tworzące napis imię dziecka. Najczęściej literki te umieszczane są nad jego łóżeczkiem, tworząc uroczą dekorację. Mogą być zawieszone pojedynczo albo przymocowane do szarfy, ale do wyboru mamy też napisy stojące.

Drewno naturalne – solidny wybór

Literki składające się na imię dziecka mogą być wykonane z różnych materiałów, na przykład z tektury lub mogą być uszyte z tkaniny i wypełnione miękką owatą. Takie literki wyglądają bardzo ładnie, ale mają jedną wagę – są mniej trwałe o nie mogą być ustawione pionowo.

Oprócz nich do wyboru mamy także stylowe napisy drewniane, które wyróżniają się również o wiele lepszą trwałością i przy okazji są łatwe do utrzymania w czystości – wystarczy tylko zetrzeć z nich kurz. Nadają się zarówno do powieszenia na ścianie, jak również można ustawić je na półce albo na komodzie, co jest ich dodatkowym plusem w porównaniu z literkami z tkanin i tektury.

Drewno, z którego wykonuje się napis z imieniem dziecka, może być lite i wykończone tylko olejem albo bezbarwnym lakierem w minimalistycznej wersji. Można także wybrać literki malowane i zdobione, na przykład w gwiazdki, paseczki, z dodatkowymi dekoracjami, na przykład gwiazdkami, motylkami.

Do produkcji napisów drewnianych wykorzystuje się najczęściej drewno MDF, czyli w formie wytrzymałej płyty, która może być także dekoracyjnie wycinana. W tym celu stosuje się specjalistyczne urządzenia mogące nadać napisowi fantazyjny wygląd, który natychmiast przyciąga wzrok!

Drewniane literki na zamówienie

Jako że imiona dzieci są naprawdę różnorodne, wykonuje się najczęściej drewniane literki na zamówienie. Rodzic może wtedy wybrać styl napisu, na przykład mogą być to proste litery drukowane, ale można także wybrać te pisane kursywą, a także określa kolor – obecnie modne są takie kolory jak biały, szary, błękitny oraz różowy.

Literki na zamówienie są potem realizowane zgodnie ze zleceniem klienta i najczęściej w ciągu 2 tygodni można mieć je już u siebie.

Ile kosztują literki drewniane?

Cena drewnianych literek zależna jest przede wszystkim od ich liczby. W przypadku prostych napisów do 5 literek cena to około 135 złotych, natomiast wtedy, gdy napis ma więcej literek, wzrasta do około 195 złotych.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl